شنبه 21 بهمن 1391  09:22 ب.ظ


سریال The Americans جدیدترین سریال شبکه FX به تهیه کنندگی کمپانی بزرگ فاکس است که داستانش در ارتباط با شبکه سازمان جاسوسی شوروی، "کا.گ.ب" است که در آن سالها در کشور آمریکا تارهای خود را تنیده بودند. البته این مورد دو طرفه بود و هر دو کشور فعالیت گُسترده جاسوسی را برای کسب اطلاعات از طرف مقابل انجام میدادند.
یک مرد و یک زن توسط کمونیست ها انتخاب میشوند تا به ازدواج یکدیگر درآیند. آنها پیش از این هیچوقت همدیگر را ندیده اند و یا عشقی در بین خودشان حس نکرده اند اما بخاطر آرمان های شوروی باید ازدواج کرده و با نام و مشخصات جعلی گام به "ینگه دنیا"، "امریکا" بگذراند!
حاصل زندگی آنها پس از سالها دو فرزند دختر و پسر است که به هیچ وجه از پیشینه والدینشان آگاهی ندارند. آنها در محیطی کاملا آمریکایی، با رویایی آمریکایی بزرگ شده اند. برنامه های آمریکایی را از تلویزیون دیده اند و به مدارس آمریکایی در فلب ایالات متحده، یعنی "واشنگتن" میروند.
زندگی این جاسوسان تقریبا بصورت آرامی میگذرد تا آنکه ماموری از FBI به خانه ای در همسایگی این زوج جاسوس نقل مکان میکند و این چنین اوضاع هر روز بغرنج تر میشود. فعالیت های جاسوسی انها نیز با پیامی از سوی "کا.گ.ب" تشدید میشود. "رفقا به پا خیزید." (رفقا: اصطلاحی رایج در میان کمونیست هاست)

تاکنون دو قسمت از این سریال پخش شده است و امتیاز 8.3 سایت معتبر IMDB نوید آن است که این سریال بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. پیشنهاد می کنم دیدن این سریال را از دست ندهید. خصوصاً آنکه فضای سریال در دهه 80می گذرد و المان های آن به خوبی و به دقت رعایت شده است.سریال Touch  هم فصل دوم خود را با پخش دو قسمت در 20ام بهمن ماه(8فوریه) آغاز کرد. سریال تاچ داستان خود را به ارتباط میان اتفاقات دنیا با رابطه اعداد با یکدیگر اختصاص داده است. تقریباً چیزی که دانشمند بزرگ فیزیک استیون هاوکینگ نیز از آن سخن گفته بود. تیم کرینگ خالق سریال Heroes ، خالق و نویسنده این سریال بسیار مشکل و پیچیده است. سریالی که خیلی راحت می توانست در همان فصل اول مخاطبان را از خود دور سازد موفق شد مجوز ساخت فصل دوم خود را به یُمن خوش ساختی اش بگیرد. کیفر سادرلند بازیگر نقش جک باور در سریال 24 یکی از مجریان تهیه این سریال است. باید دید آیا فصل دوم سریال تاچ خواهد توانست مخاطبان را با موضوع نه چندان عادی اش پای تلویزیوبنشاند یا خیر. پیشنهاد می کنم فصل دوم این سریال را از دست ندهید.
سریال تاچ از شبکه FOX پخش می شود.تهیه کنندگی این سریال نیز به مانند سریال The Americans بر عهده کمپانی فاکس است. تاچ در سایت IMDB از دیدگاه مخاطبان این سایت امتیاز 7.6 را دریافت کرده است که برای این سریال بسیار خوب به نظر می رسد.
منبع داستان سریال The Americans :
www.IMDB-DL.com
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic