شنبه 1 آبان 1389  11:00 ق.ظ29مهرماه سال 88. تهران. خیابان شاه نظری.به دنبال آدرس شرکت ترانه شرقی در این خیابان می گردیم. حدس می زنم محل شرکت باید یک مجتمع شیک ویلایی با درب های برقی باشد اما خب! همان واحد آخر از طبقه آخر تک برج خیابان شاه نظری  می شود محل شرکت و قرار مصاحبه! هنوز باور ندارم یک شرکت بزرگ موسیقی در ایران فقط یک واحد آپارتمانی را برای حوزه فعالیت های خود محیا کرده است!
 من و وحیدرضا صیرفیان  امروز قرار است با بنیامین بهادری مصاحبه ای را در محل شرکت ترانه شرقی انجام دهیم. گفتگویی که قرار است تکراری نباشد و حرف های جدیدتری در آن زده شود.سوالات را از ترس تکراری نبودن هزاران بار چک می کنم.در قطار،ماشین،خیابان و.... ؛ محسن یگانه همین چند روز پیش به بنیامین حمله ای لفظی کرده است. در راه مدام از خودم می پرسم حالا چطور می توانم بدون زرد شدن، این سوال داغ را از بنیامین بپرسم که چه جوابی به یگانه می دهد؟

گفتگوه برای من بسیار خوب و خاطره انگیز بود. با اینکه آن زمان خیلی راه و رسم مصاحبه حرفه ای را نمی دانستم اما در تنظیم مصاحبه هرکاری که بلد بودم انجام دادم تا مبادا یک گفتگوی بد از یک مصاحبه خوب بیرون بیاید.  حضور و همراهی وحیدرضا صیرفیان را هم قدر دان هستم.
یادآوری خاطرات سال گذشته بد نیست...شما هم شریک این خاطرات باشید!

گفتگو با بنیامین بهادری/قسمت اول

گفتگو با بنیامین بهادری/قسمت دوم

حواشی مصاحبهآخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات