چهارشنبه 24 شهریور 1389  01:58 ب.ظ


مجموعه تلویزیونی «یک روز قبل» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه اول سیما در هفته دفاع مقدس هر شب ساعت 22 از این شبکه پخش می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، مجموعه تلویزیونی «یک روز قبل» به کارگردانی صادق کرمیار و تهیه‌کنندگی محسن علی اکبری، که قرار است در هشت قسمت شب‌های هفته دفاع مقدس از شبکه اول سیما پخش شود، به موضوع ساخت و پرتاب ماهواره امید می‌پردازد.

این مجموعه که برای نخستین بار یکی از بزرگترین ابتکارات علمی کشور را به تصویر کشیده است در ساختاری متفاوت تهیه و تولید شده است.

عباس اکبری، مدیر گروه مجموعه های تلویزیونی شبکه‌ اول سیما به «خبرآنلاین» گفت: این مجموعه به نوعی نمایشگر تداوم دفاع مقدس در کشور است که نتیجه آن، خودباوری و احساس اعتماد به نفس ملی را در مخاطب ایجاد می‌کند.

وی افزود: هدف از ساخت سریع این مجموعه در سالگرد پرتاب نخستین ماهواره ایرانی به فضا، ایجاد غرور و افتخار ملی است.
وی تاکید کرد: این مجموعه از لحاظ ریتم و ضرباهنگ و شکل ساخت شباهت‌های زیادی به «24» دارد.

بنابراین گزارش، «یک روز قبل» به روایت 24 ساعت قبل از پرتاب ماهواره امید و مقابله دشمنان نظام برای جلوگیری از پرتاب این ماهواره می‌پردازد. بخشی از این سریال در سمنان، قسمتی در تهران و بقیه در لبنان تصویر برداری شده است.
در مجموعه یک روز قبل حمیدرضا پگاه، سارا خوئینی ها، رضا عزیزی، شهرزاد صفوی به همراه تعدادی ازبازیگران لبنانی بازی کرده‌اند.

خبرآنلاین


پی نوشت یک:
از همین الان معلوم است چی از کار در میاید مخصوصا اینکه دستور رسیده که «اعتماد به نفس»  به مخاطب با هر حربه ای تزریق بشود ! خواهشا آقایان دست از کپی بردارند و مجموعه های خودشان را بسازند. احتمالا کل سریال هم با دوربین روی دست فیلمبرداری شده...نه؟؟!!


  • آخرین ویرایش:چهارشنبه 24 شهریور 1389
  • برچسب ها:24 ،
آخرین پست ها
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات